Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít. J. R. R. Tolkien

Staronový blog objeven ;)

9. října 2010 v 12:55 | Lasičika |  deník Žalobník
Ahój všem :)

tohle je takový vlastně "1.uvítací článek". Teda, první :D... Tenhle blog je vlastně rok starý. Dneska jsem se rozhodla, že si založím blog. Už asi přes hodinu jsem se hrála s desingem na nový blog, ai nevím jak prostě jsem tenhle blog někde vyhrabala. Řekla jsem si, že kašlu na nový blog, a pustím se do tohodle :D. A tak jsem tady. Měla jsem s ním velkou práci- vymazat 3 články co tu byly :D. Když jsem je četla, smála jsem se sama sobě, jaké jsem měla tehdy problémy :D.


Ale to je konec všeho starého.
Víte, já mám nudný život. Celý den sedím u počítače, jsem ráda když si někdy vyjdu ven. A já vím že si za to můžu naprosto sama.
Venku je hezky a já chci vyrazit ven, ale nejdu. Proč? Nemám jít s kým. Víte, hodně lidem se to řekne. Chtějí ven, zavolají někomu ze svích mnoho kamarádů a jdou ven. Ale já, jelikož bydlím na malé vesnici, kde sa bavím prakticky jenom s pár lidmi(teda já se bavím s víc lidmi, ale většina jich není od nás z vesnice ). Jenže bežte s některou z nich ven. Jedné se nechce, protože se jí chce spát, další těd nemůže, je na počítači.  Ta třetí by i ven šla, ale má doma hodně práce,o víkendech jí přijíždí nemocný bráška z nemocnice, takže asi tak..

Ale to je jedno. Proč nejdu sama? Mě to prostě samotnou nebaví
Říkám si, ještě do vydrž do zimy. V zimě se mi narodí totiž bráška(můj první sourozenec, ano..) a na jaře si budu pořizovat psa. Takže to budu mít práce nad hlavu. Už to živě vidím.
Příjdu ze školy, naučím se a nachystám si vše na další den. Vezmu kočár i psa a pujdu vozit. Navečer se vrátím, to se doma vytočím, vezmu jenom psa a pujdu se věnovat jenom jemu. Večer se vrátím, a to ještě ani volno mít nebudu jak se znám .. takže, se na to ale popravdě těším.

P.S: tenhle článek nejspíš vůbec nedává smysl a je celý domotaný, ale kdyby jste mě znali, pochopíte to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama